Informaciniai statybų vartai

Darbai ir eismo apribojimai keliuose

Mėgstantiems keliauti nuotaiką neretai gadina netikėtai atsiradusios spūstys keliuose dėl vykstančių statybos darbų ar kitų priežasčių. Visi gerai žinome, kad pagrindiniai kelių tiesimo, rekonstravimo darbai vykdomi šiltuoju metų laiku, ypač – vasarą. Nenuostabu, kad šiuo laiku dauguma mūsų keliauja atostogauti su savomis transporto priemonėmis. Įkaitus orų temperatūrai, transporto priemonių srautai keliuose dar labiau suintensyvėja, ypač keliuose, vedančiuose prie vandenų.

Jums siūlome pasinaudoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos rekomendacija, prieš vykstant į keliones valstybinės reikšmės keliais, atsiversti interneto svetainę eismoinfo.lt ir pasitikrinti, kur ir kokie yra eismo ribojimai dėl darbų ir tik po to planuoti kelionės maršrutą.

Visi kelių tiesimo ir rekonstravimo darbai vykdomi griežtai vadovaujantis teisine baze, kuri yra apibrėžta šiais dokumentais:

Trumpą teisinės bazės santrauką dėl automobilių kelių darbo vietų aptvėrimo ir eismo reguliavimo taisykles galima rasti Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus įsakymuose.

Miestų, gyvenviečių gatvių, vietinės reikšmės kelių tvarkymas ir leidimų išdavimas priklauso savivaldybėms. Šio portalo rubrikoje „Savivaldybių išduodami leidimai“ rasite nuorodas į Jus dominančią informaciją.

Prašymo gauti leidimą eismui riboti forma.