Informaciniai statybų vartai

Naudojimo taisyklės

InfoStatyba.lt yra statybų aktualijų ir vizualizacijų portalas skirtas statybos proceso dalyviams ir profesionalams, kurioje šią informaciją gali patalpinti ir peržiūrėti bet kuris panorėjęs vartotojas, laikydamasis InfoStatyba.lt naudojimosi taisyklių. InfoStatyba.lt veiklos vartotojas yra asmuo, patalpinęs ar norintis peržiūrėti su statybos projektu susijusias nuotraukas ir vizualizacijas, informaciją bei naujienas apie statomą projektą ar su statybos darbais susijusį skelbimą svetainėje. Vartotojas išreiškia savo sutikimą su InfoStatyba.lt veiklos taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis. Asmenys nesutinkantys bent su viena taisyklių sąlyga, neturi teisės naudotis InfoStatyba.lt teikiamomis paslaugomis.

Bendros taisyklės

  1. InfoStatyba.lt duomenų bazėje užsiregistravęs vartotojas prie vykdomų statybos objektų gali patalpinti šių objektų fotografijas, architektūrines vizualizacijas, su statybos projektu susijusią informaciją bei naujienas.
  2. InfoStatyba.lt portale galima talpinti su statybos darbais susijusius skelbimus bei informuoti apie teikiamas statybos darbų paslaugas.
  3. Registruoti naudotojai skelbimus gali pakartotinai patalpinti ar atnaujinti.
  4. Draudžiama skelbimuose ar prie statybos objektų pateikti tikrovės neatitinkančią, neetišką, ar falsifikuotą informaciją.
  5. Statybos objekto fotografijos, vizualizacijos ir kita informacija turi būti talpinami tik prie turinį atitinkančio objekto.
  6. Draudžiama skelbimo tekstą rašyti didžiosiomis raidėmis ir talpinti jame beprasmes, pasikartojančių simbolių sekas, ar nuorodas į kitas svetaines.
  7. Su statybos darbais susijęs skelbimas gali būti iliustruotas nuotraukomis, kurios turi atitikti skelbimo turinį.
  8. Patalpindamas skelbimą ir su statybos objektu susijusią informaciją, jo davėjas patvirtina, kad jis turi teisę naudoti fotografijas ir vizualizacijas bei šis naudojimas nepažeidžia jokių trečiųjų asmenų teisių.
  9. InfoStatyba.lt portale patalpintos nuotraukos turi būti kokybiškos ir atitikti skelbimo turinį. Draudžiama fotografijų vietoje patalpinti kokių nors grafinių vaizdų, raidžių ar skaitmenų.
  10. Skelbimą patalpinęs vartotojas įsipareigoja atsakyti už jame skelbiamą turinį ir siūlomas paslaugas.

Veiksmai pažeidus taisykles

InfoStatyba.lt administratorius turi teisę ištrinti skelbimus ir kitą informaciją apie vykdomus statybos objektus iš duomenų bazės, jei jie neatitinka taisyklėse numatytų reikalavimų. Taip pat turi teisę be ispėjimo uždrausti dalyviui, pažeidusiam taisykles, naudotis InfoStatyba.lt teikiamomis paslaugomis.

Atsakomybės apribojimas

InfoStatyba.lt neatsako už nuostolius vartotojams, kurie gali susidaryti dėl skelbimuose rastos informacijos naudojimo.

InfoStatyba.lt neatsako dėl galimo veiklos sutrikimo ar dėl nuostolių dalyviams ar tretiesiems asmenims, kilusių dėl techninių sunkumų ar kitokių įvykių, kurių InfoStatyba.lt negali nei kontroliuoti, nei įtakoti ir dėl kurių negali vykdyti InfoStatyba.lt veiklos.

Administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles.

Duomenų naudojimas

Vartotojas pareiškia, kad jis / ji pateikia savo duomenis InfoStatyba.lt savo noru ir sutinka, kad jo / jos pateikti duomenys, būtų saugomi elektroniniu būdu InfoStatyba.lt duomenų bazėje neribotą laiką. Taip pat šie duomenys gali būti perduoti trečiosioms šalims.